Outsourcing produkcji stali konstrukcyjnej do Turcji oferuje wiele korzyści strategicznych

Outsourcing produkcji stali konstrukcyjnej do Turcji oferuje wiele korzyści strategicznych


Stal konstrukcyjna stanowi siłę potrzebne elementy mostów, wieżowców, damns i innych dużych budów. Niezawodność, jakość i efektywne projektowanie elementów stalowych jest sprawą najwyższej wagi. W związku z tym wybierając prawo podwykonawcy do produkcji stali otrzymuje wiele uwagi. W tym samym czasie outsourcing staje się wymóg spełnienia ograniczeń budżetowych. Z tak wielu krajów na świecie, oferując produkcji stali konstrukcyjnej może być trudne do określenia, które krajów o niskich kosztach służyć jako najlepsze źródło wiarygodnych partnerów podwykonawstwo.

Podstawowy krajów o niskich kosztach oferuje dużą liczbą zakładów produkcji stali konstrukcyjnej są Chiny, Indie, Brazylia i Turcja. Każdy kraj oferuje unikalne doświadczenia podczas przeprowadzania transakcji związanych ze stali konstrukcyjnej. Normy kulturowe, biznes style i polityczne cechy każdego narodu musi brane pod uwagę przy wyborze podwykonawców ze stali konstrukcyjnej.

Chiny zazwyczaj wyróżnia się jako najniższy koszt dostawca stali konstrukcyjnych na świecie. Wielu kierowników nabywczej szybko przyjąć oferty usług produkcji z chińskich dostawców po prostu oparte na początkowej ceny oferty. Jednak uczonych międzynarodowego biznesu zauważyli, że chińscy producenci stali są dodając „ukryte koszty” projektów. Nie omówione na dużą liczbę różnic między chińskich i zachodnich etyki biznesu i norm, ale można powiedzieć, że to prowadzi do dużo frustracji i zmarnowanego czasu kiedy negocjowanie umów. Ponadto Chińczycy nie samym perspektywy kultury kierunku własności intelektualnej w społeczeństwach zachodnich. Wszystkie techniczne rysunki i własności firmy informacji jest dostępna do rządu, niezależnie od umowy o poufności między chińskich i zachodnich firm. Jeśli firma nie chce jej produkcja elementów stalowych projekty mają być kopiowane, nie powinny być produkowane w Chinach.

Indie to także popularnych opcji dla stali konstrukcyjnej niski koszt produkcji. Jednak zakup menedżerów powinny podjąć nie że brak infrastruktury w kraju prowadzi do wielu frustracji. Elementy są często dostarczane pod koniec, lub nawet gorzej, zakończone, ale zbyt duże, aby podróżować po indyjskich drogach, dlatego nigdy nie mógł dotrzeć do odbiorcy końcowego. Dodatkowo indyjscy politycy są stale ze sobą nad taryf. Należności przywozowe i wywozowe podane podczas uruchamiania projektu są rzadko sam przez daty zakończenia projektu. Wreszcie ostatnie badania z Narodów Zjednoczonych wykazały, że indyjski pracowników są sklasyfikowane jako co najmniej produktywne w świecie. Szczególną ostrożność powinien być wystawiony przy lokalizowaniu indyjskich dostawców. Niemniej jednak takich firm jak Tata Steel pojawiły się w Indiach, jako wyjątek od reguły, że indyjskich dostawców nie są wiarygodne. Jednak teraz, że Tata Steel zdobył tak silną reputację, usługi produkcji stali konstrukcyjnej są często nie konkurencyjnych cenach.

Brazylia jest popularnym źródłem tanich konstrukcji ze stali nierdzewnej. Brazylia jest bliskość do Stanów Zjednoczonych w porównaniu do innych tanich dostawców, takich jak Indie, sprawia, że atrakcyjna. Jednak Brazylia jest niesławny pod kątem niszczenia lasów deszczowych w imię rozwoju przemysłowego. W tym sensie kierowników nabywczej czynienia z dylematem etycznym wspieraniu firm, które Źródło surowców do ważnych obszarów ekologicznych. Nie biorąc pod uwagę kwestie etyczne, brazylijski firmy można uznać wiarygodnych i aktualnych producentów konstrukcji ze stali nierdzewnej. Brazylia zaleca się znacznie powyżej Indie czy Chiny.

Wreszcie Turcja jest wśród najpopularniejszych źródeł własnych ze stali nierdzewnej. Turcja jest najwyższym kraju polecam jako dostawca stali konstrukcyjnej. Bliskość do Unii Europejskiej i jej brak taryf w odniesieniu do wyrobów stalowych wywożonych do Stanów Zjednoczonych sprawiają, że jest atrakcyjnym miejscem. Młody, wysoko wykwalifikowanych pracowników gwarantuje, że produkty są produkowane do najwyższych standardów jakości. Dzięki fundusze, świadczone przez Unię Europejską jej infrastruktura jest znacznie silniejsze niż którykolwiek z innych krajów o niskich kosztach wymienionych, umożliwiając logistyczne bez skazy. Wielu międzynarodowe porty morskie, wielopasmowe autostrady i linii kolejowych z bezpośrednich połączeń na zachód służą do wyrobu stali sklepów całej Turcji. Ponadto badania naukowe wykazały, że kultury tureckiej firmy jest bardzo Pro-zachodniej, czyli turecki wytwarzanie stalowych są zmotywowany, aby udowodnić ich niezawodność zachodnich klientów.

Z rosnącą złożoność duże projekty infrastrukturalne stało się niezbędne, aby sprawdzić jakość elementów konstrukcyjnych ze stali przed dostawą i zapewnić, że są one trwałe, bezpieczne i wykonywać równie osoba wyznaczona. Turecki stali konstrukcyjnej dostawców okazać się dostarczyć wysokiej jakości stali konstrukcyjnej składników w sposób terminowy, jednocześnie oferując oszczędności znalezione przez outsourcingu do niskich kosztach kraju. Ze względu na czynniki kulturowe i polityczne turecki stali konstrukcyjnej wytwarzanie udowodnić, bardziej niezawodne i lepiej wyposażone niż te z innych krajów o niskich kosztach.